پیام شهردار کمیجان پیرامون ساماندهی دستفروشان جهت جلوگیری از سد معبر

شهردار کمیجان بر لزوم ساماندهی دستفروشان و برخورد جدی با مغازه داران سد معبر کننده در هسته مرکزی شهر تأکید کرد و گفت: گسترش روزافزون شهر و ترافیک ناشی از آن وظیفه خدمات شهری و واحد نظارت بر سد معبر را سنگین تر کرده است.علی میوه شهردار کمیجان گفت : ایجاد سد معبر توسط مغازه داران متخلف و دستفروشان در خيابان‌ها و پیاده روهای مركزي شهر موجب اخلال در رفت و آمد مردم و نارضايتي شهروندان می شود و حل این معضل تنها با همكاري و تعامل دستگاه‌هاي اجرايي متولي امكانپذير است.

وي گفت: علاوه بر شهرداري، برخی دستگاه های دیگر از جمله راهنمایی و رانندگی، اداره صنعت ، معدن و تجارت و مجمع امور صنفی، و اداره بهداشت نیز در بحث برخورد با سد معبر و نظارت بر دستفروش ها مسؤلند.

علی میوه با بیان اینکه شهرداری به دنبال راه حل منطقي براي جلوگیری از سد‌ معبر و سامان دادن دستفروشان است تصریح کرد: تلاش شهرداری برای احداث مرکز خرید میوه در نقاط مختلف کمیجان در این راستاست.

وی در پایان گفت: شهرداری برای کاهش معضل سد معبر در سطح شهر برنامه دارد  با این حال موفقیت در این امر را نيازمند عزم تمامی دستگاههای مسؤل و همکاری مردم است.منبع این مقاله : شهرداری کمیجان
http://www.komijan.ir

آدرس این مطلب :
http://www.komijan.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=63